هندزفری بی سیم

هندزفری جبرا A1

طراحی شیک و اسپرت ارتباط با گوشی از طریق بلوتوث باتری داخلی قابل شارژ از طریق یواس‌بی مجهز به کلید روشن/خاموش و کلید ولوم صدا کیفیت صدای عالی و بدون نویز در رنگ‌های سفید و مشکی اقلام..

0 ريال

هندزفری جبرا M5

طراحی شیک و اسپرت امکان ارتباط همزمان با دو گوشی ارتباط با گوشی از طریق بلوتوث نسخه 4 حداکثر فاصله با گوشی 10متر باتری لیتیم داخلی قابل شارژ از طریق یواس‌بی قابلیلت پخش موسیقی تا 6 ساعت و..

0 ريال

هندزفری جبرا X3

طراحی شیک و اسپرت ارتباط با گوشی از طریق بلوتوث باتری داخلی قابل شارژ از طریق یواس‌بی قابلیت 14 ساعت مکالمه با هربار شارژ و 330 ساعت آماده به کار مجهز به کلید روشن/خاموش و کلید ولوم صدا ک..

0 ريال

هندزفری لبو B3

طراحی شیک و اسپرت ارتباط با گوشی از طریق بلوتوث نسخه 3 و 4 فرکانس ارتباطی 2.4گیگاهرتز حداکثر فاصله با گوشی 10متر باتری داخلی قابل شارژ از طریق یواس‌بی قابلیت پخش موسیقی و مکالمه تا 5 ساعت..

0 ريال

هندزفری لبوC4

طراحی شیک و اسپرت امکان ارتباط همزمان با دو گوشی ارتباط با گوشی از طریق بلوتوث نسخه 4 حداکثر فاصله با گوشی 10متر باتری داخلی قابل شارژ از طریق یواس‌بی قابلیلت پخش موسیقی تا 6 ساعت و مکالم..

0 ريال

هندزفری هوشمند لبوC1

طراحی شیک و اسپرت امکان ارتباط همزمان با دو گوشی ارتباط با گوشی از طریق بلوتوث نسخه 4 حداکثر فاصله با گوشی 10متر باتری داخلی قابل شارژ از طریق یواس‌بی قابلیلت پخش موسیقی تا 6 ساعت و مکا..

0 ريال
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)